Има ли нечег иза пакла у души кроз који тако дуго већ пролазим сам?

Да ли иза ватре жудње моје постоји неки скривени плам’?

Вреди ли трагати за смислом којег можда и нема у нам’?

 

ПОНОР !

БЛАЖЕНСТВО !!

СВЕТЛОСТ !!!

 

Смисла има, свега има, Љубав је безгранична

ПОСТАВИ ОДГОВОР

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име