Важно је бити добронамеран човек у молитви и не злоупотребљавати стање и потребе других. Такође, неопходно је бити прибран и не допустити било коме да манипулише нама и нашим жељама …. Одговорност увек покреће озбиљност и оптимизам.
Важно је бити добронамеран човек у молитви и не злоупотребљавати стање и потребе других. Такође, неопходно је бити прибран и не допустити било коме да манипулише нама и нашим жељама …. Одговорност увек покреће озбиљност и оптимизам.