“ Да се Христос није родио и постао човек, међу нама овде , без греха нико од нас не би могао видети Царства Небескога. Не би могао осетити утехе духовне у вечном смислу, сви бисмо били затвореници старих навика, греха и смрти.“

ПОСТАВИ ОДГОВОР

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име