И ово што сада
као усправно стојим,
без Тебе не бих могао,
без Тебе – не постојим.
И све победе
и трофеје кад збројим,
без Тебе не вреде,
без Тебе – не постојим.
Све и да сам
постигао ишта,
без Тебе не постојим,
без Тебе сам – ништа.
И ово што сада
као усправно стојим,
без Тебе не бих могао,
без Тебе – не постојим.
И све победе
и трофеје кад збројим,
без Тебе не вреде,
без Тебе – не постојим.
Све и да сам
постигао ишта,
без Тебе не постојим,
без Тебе сам – ништа.